انتشارات علمی تیم تحقیق و توسعه

تحقیق و توسعه از مهم‌ترین ارکان هر لذا فعالیت دانش‌محور و تمرکز بر تکنولوژی و روش‌های کارآمد روز دنیا، سرلوحه کار مجموعه CFTIRAN قرار دارد. تیم فنی این مجموعه با مشارکت جمعی از فارغ‌التحصیلان عمران دانشگاه‌های برتر کشور و به پشتوانه چندیدن سال فعالیت علمی و اجرایی در حوزه سازه‌های CFT، تشکیل گردیده است. فعالیت‌های تیم فنی تحقیق و توسعه، گستره وسیعی از دانش فنی، روش‌های طراحی، تکنولوژی‌های اجرا و غیره را دربرمی‌گیرد. در ادامه به گوشه‌ای از انتشارات علمی تیم تحقیق و توسعه اشاره می‌شود.

انتشارات علمی تیم تحقیق و توسعه
کتاب راهنمای طراحی مقاطع فولادی پرشده با بتن-انتشارات علمی

کتاب راهنمای طراحی مقاطع فولادی پرشده با بتن

تیم فنی CFTIRAN با هدف ارتقای دانش جامعه مهندسی کشور در حوزه سازه‌های CFT و حمایت شرکت دانش‌بنیان صنعتی فولاد ماشین و با همکاری انجمن سازه‌های فولادی ایران، به مشارکت در تدوین (راهنمای طراحی مقاطع فولادی پرشده با بتن) اقدام نموده است.

تالیف کتاب گودبرداری و اجرای سازه به‌روش بالا-پایین (TOP-DOWN)

با توجه به عدم وجود کتاب مرجع در زمینه روش Top-Down واحد ژئوتکنیک شرکت CFTIRAN، به همراه مهندسین مشاور هندسه پارس، کتابی را با عنوان “گودبرداری و اجرای سازه به روش بالا-پایین” تالیف نموده است. این کتاب شامل تشریح کامل مباحث مختلف تحلیل و طراحی، اجرا و مطالعات موردی روش Top-Down می‌باشد.

تالیف کتاب گودبرداری و اجرای سازه به‌روش بالا-پایین (TOP-DOWN)
سوالی دارید؟ با ما صحبت کنید!
مکالمه را شروع کنید
سلام! برای چت در WhatsApp پرسنل پشتیبانی که میخواهید با او صحبت کنید را انتخاب کنید
ما معمولاً در چند دقیقه پاسخ می دهیم