ماموریت

مجموعه رویش با هدف ارتقاء سطح تکنولوژی ساخت و بهره‌وری از به‌روزترین روش‌های طراحی و اجرای سازه، موفق به جلب رضایت و کسب استمرار همکاری با کارفرمایان محترم شده است. که این موفقیت با تکیه بر توان فنی و علمی جمعی از نخبگان دانشگاهی و صنعتی، صورت گرفته است. بر این باوریم که فروش، انتهای ماموریت ما نیست؛ بلکه آغاز پایبندی به تعهدات ماست. موفقیت خود را ضمن لطف حق تعالی و حسن انتخاب کارفرمایان، مرهون تحقیق و توسعه هدفمند از بازار و عارضه‌یابی‌های دقیق از معضلات صنعت ساختمان کشور می‌دانیم . معتقدیم بهترین و تنها راه پیشرفت، عمل صادقانه به‌همراه تخصص و بهره‌مندی از نظرات همکاران و کارفرمایان عزیزمان می‌باشد.

تلاش مجموعه از ابتدای تاسیس تا به امروز، ایجاد یک رابطه‌ی سودمند میان ایده‌های خلاقانه تئوری و روش‌های مرسوم داخلی بوده است. ایجاد رابطه سودمند جهت ارتقاء سطح دانش فنی ساخت و از سوی دیگر به‌جهت وجود ارزش افزوده ملموس، پاسخی مناسب به هزینه‌های پروژه خواهد بود.

یکی از بارزترین چالش‌های پروژه‌های ساختمانی، ناهماهنگی میان طراحی و اجرا می‌باشد که موجب افزایش هزینه، زمان و کاهش کیفیت پروژه‌ها می‌گردد. هماهنگی در فرآیند طراحی، تولید، ساخت و نصب از یک سو و کاهش مصالح مصرفی به‌واسطه استفاده از سازه‌های SRC ، CFT و روش Top-Down از سوی دیگر، موجب افزایش سرعت و کیفیت در عین کاهش قابل توجه هزینه‌های پروژه خواهد شد.

ایمان داریم با نگاه خاص خداوند متعال و مساعدت همکاران در مسیر پیشرفت، به‌ غایت هدف سازمان-که احساس رضایت کارفرمایان می‌باشد- برسیم. امید است در سطح بین‌الملل خصوصا در میان کشورهای همسایه نماینده خوبی برای کشور عزیزمان ایران باشیم.

ماموریت و چشم انداز
ماموریت و چشم انداز

چشم‌انداز

ما در مجموعه رویش برآنیم تا با تکیه بر دانش بومی نخبگان این کشور، تحولی شگرف در زمینه دانش فنی حوزه اسکلت‌های ساختمانی ایجاد کنیم.چشم‌انداز این مجموعه تبدیل شدن به یکی از ده تیم برتر فنی در حوزه طراحی و ساخت سازه‌های ساختمانی در افق 1405 می‌باشد. تثبیت نسل سوم سازه‌های ساختمانی در قالب سازه‌های فولادی پرشده با بتن (CFT) در سراسر کشور و نیز روش جدید خاکبرداری از بالا-به-پایین (Top-Down)، دیگر چشم‌انداز افق 5 سال ما می‌باشد. درخشیدن نام این مجموعه به‌عنوان تخصصی‌ترین تیم فنی در حوزه سازه‌های CFT و خاکبرداری Top-Down با دانش فنی هم تراز روز دنیا، افق پیش‌روی جوانان متخصص و متعهد در این مجموعه است.