فعالیت تخصصی گروه رویش از سال 1392 در حوزه فناوری‌های نوین و به طور تخصصی بر روی سازه‌های CFT آغاز شد. سپس پایان نامه های ارشد و دکتری تعریف و کارهای پژوهشی در حوزه سازه‌های CFT انجام شد . بعد از دو سال، گروه رویش اقدام به تالیف کتاب راهنمای طراحی مقاطع فولادی پرشده با بتن (CFT) در سال 1394 گردید. از سال 1394 پس از پایان تحقیقات علمی و تسلط بر طراحی و اجرای سازه‌های CFT، گروه رویش اولین برند خود تحت عنوان CFTIRAN را ثبت نمود و به صورت تخصصی اقدام به طراحی و اجرای سازه‌های CFT نمود.     

با توجه به استقبال گسترده‌ای که نسبت به سازه‌های CFT صورت گرفت و همین طور توان علمی مجموعه رویش، در سال 1396 شرکت CFTIRAN شروع به توسعه سازه‌های SRC نمود. 

 به دلیل وجود ضرورت فعالیت در حوزه تاپدان اقدام به تشکیل دپارتمان تخصصی ژئوتکنیک گردید و با ترکیب تخصص سازه و ژئوتکنیک،  طراحی و اجرای تخصصی تاپدان به خدمات اصلی مجموعه اضافه گردید.

با توجه به ضرورت کیفیت و اعتبار گروه‌ رویش، پس از چند سال برون سپاری ساخت سازه ها ، اقدام به تاسیس کارخانجات صنایع فلزی رویش نمودیم. 

استان گیلان دارای پتانسیل های خاصی است همچنین اعضای هیئت مدیره روابط ویژه ای در استان گیلان دارد. به این سبب این مجموعه در حوزه سرمایه گذاری از سال 98 اقدام به فعالیت حرفه ای در حوزه مسکن نمود. این بخش در زمینه های اجرا، فروشگاه مصالح، مجموعه مشاور املاک، تحت عنوان گروه ساختمانی رویش (گیلان) به فعالیت میپردازد.

امروز گروه رویش متشکل از صنایع فلزی رویش، گروه ساختمانی رویش (گیلان) و مجموعه CFTIRAN و دپارتمان های تخصصی سازه‌های SRC و گودبرداری به روش تاپدان است.  افق آینده مجموعه توسعه فناوری های نوین در صنعت ساختمان به منظور کاهش هزینه‌ها، افزایش مقاومت و افزایش سرعت و کیفیت در صنعت ساختمان است. 

تاریخچه